Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Urzędowie. Motocyklista w ciężkim stanie

Utworzony przez kamilek, 9 lipca 2012 r. o 11:02 Powrót do artykułu
a czy ktos wie co wkoncu z pogrzebem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze raczej nie wiadomo bo rodzina zadecydowała o oddaniu narządów do przeszczepu a nie sekcja zwłok jak ktoś napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja... napisał:
jeszcze raczej nie wiadomo bo rodzina zadecydowała o oddaniu narządów do przeszczepu a nie sekcja zwłok jak ktoś napisał.
Tyle, że narządy są pobierane od razu po zgonie gdyż potem do niczego się nie nadają.. Myślę że pogrzeb będzie koło czwartku, ewentualnie środy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja... napisał:
jeszcze raczej nie wiadomo bo rodzina zadecydowała o oddaniu narządów do przeszczepu a nie sekcja zwłok jak ktoś napisał.
to Mikołaj zdecydował lata temu o oddaniu narządów a nie rodzina. dobrze że uszanowali jego wolę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to Mikołaj zdecydował lata temu o oddaniu narządów a nie rodzina. dobrze że uszanowali jego wolę.
czyli brał pod uwage że podczas swojej szaleńczej jazdy może cos złego sie przytrafić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ,,ja" głąbie sekcje zwłok mu robią jak mogą mu przeszczepić narządy jak nie żyje przecież musi być przy życiu podtrzymywany żeby narządy pobrać. Barwo za znakomitą wiedzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qqrq napisał:
czyli brał pod uwage że podczas swojej szaleńczej jazdy może cos złego sie przytrafić .
Ja tez mam podpisaną zgodę na pobranie ode mnie narządów w razie śmierci a nie mam motoru ani prawa jazdy na nie. Każdy człowiek może podpisać taka zgodę. Dlaczego po Mikim tak jeździcie?! Nie znaliście Go, więc nie zabierajcie głosu na Jego temat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
do ,,ja" głąbie sekcje zwłok mu robią jak mogą mu przeszczepić narządy jak nie żyje przecież musi być przy życiu podtrzymywany żeby narządy pobrać. Barwo za znakomitą wiedzę
od żywego człowieka nie pobiera się narządów do transplantacji - ETYKA osobiście uważam że rodzina postąpiła słusznie godząc się na oddanie organów on już nie żyje a może uratować życie innym ja teżbym tak postąpił ale już nie mogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałam wszystko i aż przykro że ludzie to takie wredne hieny... widzę że lubicie pluć komuś w twarz anonimnowo...wstyd...zmówilibyście pacierz za chłopaka zamiast tak go opluwać... Niech spoczywa w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanka napisał:
Ja tez mam podpisaną zgodę na pobranie ode mnie narządów w razie śmierci a nie mam motoru ani prawa jazdy na nie. Każdy człowiek może podpisać taka zgodę. Dlaczego po Mikim tak jeździcie?! Nie znaliście Go, więc nie zabierajcie głosu na Jego temat!
myślę że nie masz http://www.poltransp...rg.pl/crs1.html nie potrzeba zgody na pobranie organów - ważne Twój sprzeciw a i organy czy nadają się do przeszczepu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Przeczytałam wszystko i aż przykro że ludzie to takie wredne hieny... widzę że lubicie pluć komuś w twarz anonimnowo...wstyd...zmówilibyście pacierz za chłopaka zamiast tak go opluwać... Niech spoczywa w pokoju [*]
ot chrześcijanka się odezwała - nikt nie opluwa zmarłego czytaj ze zrozumieniem posty 10-15 % jest przeciwnych motocyklistom trochę jest zapytań i komentarzy samego wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ot chrześcijanka się odezwała - nikt nie opluwa zmarłego czytaj ze zrozumieniem posty 10-15 % jest przeciwnych motocyklistom trochę jest zapytań i komentarzy samego wypadku
Uwierz czytałam i aż się ciśnienie podnosi, że tacy ludzie po tym świecie chodzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos wie moze kiedy jest pogrzeb??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny dawca organow na szlifierce dojechal do mety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Johny napisał:
Kolejny dawca organow na szlifierce dojechal do mety?
kolejny ten któremu zamienili głowę z główką w szpitalu po urodzeniu - TO JEDYNY PRZYPADEK W TWOJEJ RODZINIE ? CZY RESZTA TEŻ TAKA PO*********A KOLEJNY IDIOTA NA FORUM USZANÓJ ZMARŁEGO - ZRESZTĄ CZEGO WYMAGAĆ OD deb***A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zmarłych mówi się dobrze, albo nie mówi się wcale. Ale o wyczynach trzeba pisać, a nawet musowo. Tutaj nie ma świętości, to jest nasze ŻYCIE. To do was głąby jeżdżące na szlifierkach i szrotach - audiki, spruchniałe beemki, a w nich barany trzepiące dywany. ŁUP CUP ŁUP CUP...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy koś wie kiedy jest pogrzeb???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierujący kawasaki 21-letni mieszkaniec Kraśnika +I znowu LKR!!!!+ (")(") Aż strach bierze gdy widi się jeźdźców z blachami LKR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic jeszcze o pogrzebie nie wiadomo A ty zabobon puknij się w łeb może ci się polepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...